İADE VE DEĞİŞİM

İADE

İademi nasıl yapacağım?

Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde abiye elbiselerde aynı gün içerisinde, diğer tüm ürünlerde 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürün iade şartları nelerdir?

İade süremiz 7 gündür ve bu sürenin aşılmaması gerekmektedir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Dolayısıyla ürünün orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir. ( Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmeyecektir.)

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu,  "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.

Ürün iadesini nasıl gerçekleştiririm?

Satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 (yedi)  gün içerisinde iade koşulları dahilinde ücret ödemeden Hepsijet Kargo ile depo adresimize göndererek iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.  Hepsijet kargo kolay iade kodunuzu almak için; Hesabım-> İade Taleplerim->  Yeni Talep oluştur butonuna tıklayın. İade etmek istediğiniz ürünleri ve iade nedeninizi seçerek İade Talebi Oluştur butonuna tıklayarak HepsiJet kargo randevusu oluşturunuz. İade edeceğiniz ürünleri paketleyip kolay iade kargo koduyla Hepsijet Kargo'ya teslim edin. Kolay iade kargo kodu olmadan iade edilen siparişler kabul edilmeyecektir. Kolay iade kargo kodu ile sadece Hepsijet Kargodan işlem gerçekleştirebilirsiniz.Farklı kargo şirketlerinden gönderim yapmanız halinde kargo bedeli tarafınıza aittir. Değişim kargosu ücretsiz, iade kargosunda ise iade tutarınızdan 39.99₺ düşülecektir.

İade ettiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 14 iş gününde iadeniz gerçekleşecektir. İadenizin geri ödemesi  sitemizde sipariş verirken kullandığınız ödeme yöntemine göre peşin veya taksitli geri ödenecektir.

Siparişlerinizde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iadeniz taktsitli olarak, peşin ödeme kullanıldıysa iade peşin olarak geri ödemesi yapılmaktadır.

Yurt dışına verilen siparişlerin teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde tarafımıza sorunsuz şekilde ulaştırılırsa iadesi mümkündür. 14 gün içerisinde tarafımıza ulaşmayan paket iadesi kesinlikle yapılmayacaktır.

DEĞİŞİM

Sitemizden aldığınız ürünlerde 7 (yedi) gün içersinde değişim hakkına sahipsiniz. Değişim talepleriniz için +90 532 131 4176 numaralı whatsapp hattımızdan değişim kargo kodu alabilirsiniz. Değişimlerde tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR