Teslimat ve Kargo

TESLİMAT VE KARGO 

Siparişim hangi kargo şirketi ile elime ulaşır?

Siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi ve Aras Kargo ile sağlanmaktadır.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişlerinizin teslimatı siparişinizin tarihinden itibaren 2-4 iş günü içerisinde gerçekleşir.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Yurtdışına ürün gönderimimiz bulunmaktadır. Yurtdışı siparişleriniz için lütfen mail yada Whatsapp yoluyla iletişime geçiniz.

Siparişlerimde ne kadar kargo bedeli ödeyeceğim?

150 TL altı siparişlerde 8,99 TL  kargo bedeli ödenmektedir.  İade ve değişim taleplerinizde abiye elbiselerde aynı gün diğer tüm ürünlerde 7 gün içinde yaptığınız gönderimlere ait bedeller tarafınızca karşılanır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Başka birisine hediye gönderebilir miyim ?

Sitemizden aldığınız ürünleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bunun için siparişinizi tamamlarken teslimat bilgilerini yazdığınız ekranda "Fatura Adresi" olarak kendi adresinizi, "Teslimat Adresi" kısmına ise hediye edeceğiniz kişinin adresini doldurmanız gerekmektedir. Alışverişi tamamlamadan önce hediye paketi ve hediye notu alanlarına tıklayarak aldığınız ürünlerinizi hediye paketi ve hediye notu ile gönderebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.