Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

 

Tesettür Yelek Modelleri

Kadınların kıyafet ve aksesuar seçenekleri binlerce çeşit içerir. Fakat bunların içinde kurtarıcı ve standart olacak şekilde ayrılanlar da mevcuttur. Yelek de kurtarıcı giysilerin başında gelir. Hem şık hem de tamamlayıcı bir aksesuardır. Mevra.com.tr adresi ile sıradan yelekler dışında tesettür yelek olarak da farklı tasarımlardaki çeşitlere göz atabilirsiniz.

 Yeleklere Modern Dokunuşlar

Yeleklerin modası aslına bakarsınız hiç geçmez. Spor, günlük, abiye gibi alanlar da her yıl çeşitlenerek farklı tasarımlarla karşınıza çıkar. Fakat yelek seçimlerinde kıyafetinizin bütünü oldukça önemlidir. Spor tarz giyinmişseniz kot yelek, günlük bir kıyafet tercih ettiyseniz kaşe, kumaş ya da deri yelekler kombininize uyum sağlayabilir. Aynanın karşısına geçtiğinizde sizi mutlu edici bir sonuç ile karşılaşıyorsanız doğru yoldasınız demektir. Tesettür tunik kategorisi de farklı çeşitlere sahip ürünler mevcuttur. Mevra.com.tr adresinden tesettür tunik modellerine de erişebilirsiniz. Tesettür giyimde çoğunlukla uzun tunik ve uzun yelek modelleri tercih edilir.

Kadın Yelek Kombinleri

Bazı kişiler için aksesuar vazgeçilmezdir. Şapka, gözlük, takı, çanta, yelek olmazsa olmazıdır. Dar bir badi giydiğinizde yeleği tercih edebilirsiniz. Belden bir etek, kot pantolon, elbise üzerine dahi kıyafetinizin kumaşı eşliğinde kullanımını sağlayabilirsiniz. Mevra.com.tr adresindeki yelek modelleri dışında konbinlerden de ipucu alabilirsiniz. Yeleğin geçmişi kültürümüz açısından da önemlidir. Özellikle Yörük obalarında farklı işlemelerle süslenmiş yelekler kullanılırdı. Aydın efelerinde de kullanılan bu aksesuar halk oyunlarında da kendini hatırlatır. Bu sebeple geçmişten günümüze taşınan üst giyim için modası asla geçmez diyebiliriz.

Yeleklerde Farklı Özellikler

Kaşe, triko, deri, dantel, şişme yelekler vitrinlerde her zaman yerini koruyor. Üzerine yapılan zımba baskısı, nakış işlemesi, saçak eklemesi gibi özellikleri ile de her yelek farklı bir şekil alır. Yelek seçimleri tamamen sizin zevkinize kalmış bir durumdur. Mevra.com.tr online giyim sitesinde çeşit çeşit, desen desen her türlü tesettür yelek modeline rastlayabilirsiniz. Tesettür giyimde de yelek modellerine öncelik verişmiştir. Günlük modunuza uygun modellerle siz de alışverişin ve kaliteli giyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Kombininizi yelek seçenekleri ile yeniden oluşturabilirsiniz. Site üzerinden alışveriş ile zamanınız size kalsın  kaliteli ürünler dolabınızda yerini alsın.

Tesettürlü bayanlar, tesettürsüz bayanlara oranla daha kısıtlı parçaları kombin ederler. Bu yüzden kombin yapmak daha zordur. Belli başlı parçaları kullanarak farklı biçimlerde şekillendirerek rüküş olmamak herkesin elde edebileceği bir başarı değil. Elbise, etek ve tunik gibi parçalar tesettür giyim dünyasının vazgeçilmez bir parçasıdır. Fakat son yıllarda ön plana çıkan bir parça daha var. Tesettür yelek modelleri son sezonun güzide kıyafeti haline geldi.

Bayanların daha çok günlük hayatında tercih ettiği yelekler rağbet görmeye devam ediyor. Tesettür yelek düğmelilerin yanı sıra fermuarlı, kemerli, kuşaklı ve bağcıklı yelekler trend oluşturuyor. Hanımların kendi el emeği göz nuru yeleklerin yerini, hazır giyim yelekler çoktan almış görünüyor. Önceleri annelerimizin kendi elleriyle ördüğü örgü yelekleri bilirdik. En fazla basenleri örtecek kadar uzunluğa sahip renk renk yelekler. Günümüz tesettür giyim modasına şu günlerde uzun yelekler damgasını vuruyor diyebiliriz. Farklı detaylarla görsellik kazandırılmış uzun tesettür yelek modelleri kapitone, dantel detaylı, deri garnili, etek işlemeli, kumaş, keçe ve deriden çeşitleriyle hanımların beğenisine sunuldu. Mevra.com.tr tesettür yelek modelleri ile göz kamaştırıyor. Aynı zamanda trend tesettür modasını da sizlerin beğenisine sunuyor. Sadece parmaklarınızı kullanarak modern tesettür yeleklere sahip olabilirsiniz. Keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.