Tesettür Mayo

Tesettür Mayo

09 Temmuz 2020

Bu yaz klasik tek renk Tesettür mayoları bırakıp alışılmışım dışına çıkmış desen tasarımlarıyla serin maviliği kucaklama vakti! Deniz, Güneş, Kum kelimelerini tekrarlamak bile enerjimizi yükseltip bizi mutlu etmeye yetiyorken Tesettürlüler için ‘ne giyeceğim’ sorusu biraz düşündürüyor.

Tesettür mayolarda renkleri ve tasarımlarıyla enerjinizi yükseltip, sahilde daha rahat hareket edebilmeniz için özenle tasarladık. Peki, her şey renkler ve desenler mi? Elbette ki hayır. En önemli faktörlerden bir tanesi Tesettür mayonun kumaşı ve denizden çıktıktan sonra kuruma süresi. Markamızın en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesi de ‘kumaş kalitesi’. Cildinizi tahriş etmeyen özenle seçilmiş ince paraşüt kumaşlar hareket özgürlüğünüzü kısıtlamıyor. Sudan çıktıktan sonra havluya koşarak sarılmanıza gerek kalmıyor. Bu küçük telaşları düşünmeden hareket edebilmeniz için kuruma süresi diğer Tesettür mayolara göre çok daha kısa olmasına özen gösterildi.

Sahilde vakit geçirirken vücut hatlarımızın belli olmaması içinde ayrıca çaba harcıyoruz. Havlulara sarılarak oturmak kabul edelim ki hepimizi bunaltıyor. Bu çabayı en aza indirmek için üzerinize oturan fermuarlı modeller yerine tunik modelleri baz alınarak çalışıldı.

Sadece deniz-havuz değil tatilinizin her alanında kullanabileceğiniz oldukça fonksiyonel bu Tesettür mayolar valizinin, tatil çantanın vazgeçilmezi olacak. O halde daha özgür daha özgüvenli tatiller için aranan kan bulundu diyebiliriz. Hızla tükenen stokları kaçırmadan mayonu yakala deriz. Üzülen müşterilerimizden olmanızı istemeyiz. J

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.