Özel Gün Elbiseleri

Özel Gün Elbiseleri

28 Ağustos 2020

Özel günler hepimizin güzel tatlı telaşı. Kararsız bir kişiliğiniz varsa tabi tatlı telaşlar endişelere dönüşebiliyor. ‘Ne giyeceğim?‘ peşimizi bırakmayan soruya ve kalınan ikilemlere bir çok cevabımız var desek?

Özel günlerin yakınlık derecesine göre şıklık derecemizde değişiyor tabi. En doğru şıklığı yakalamak için en risksiz seçimler her zaman en sade ama en şık olanlardır. Mevra.com.tr olarak özel günlerini güzelleştirmek adına bir çok elbise ve takım çalıştık. Renklerde popüler seçimler yaparken kumaşta rahat edebileceğiniz uçuş uçuş hafif kumaşlar tercih ettik. Özel günlerde rahatsız hissetme kâbusu son bulmalı haksız mıyız?

Volanlı Elbise:

Omuzlardan bele kadar inen volan detaylarıyla güzelleştirilen Volanlı Elbise oldukça sade ama şık bir görünüm elde etmeniz için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Detaylar www.mevra.com.tr’de

Omzu pileli Elbise:

Omuzlara eklenen pile ve biye detaylarının zenginleştirdiği elbise oldukça bol kesimi ve uçuş uçuş olan yapısı ile dikkat çekiyor. Bileklere kadar uzanan bu uçuş uçuş elbise renkleriyle kararsız bıraksa da özel günde farklı tasarımıyla gözleri üzerinize çekecek.

Beli kuşaklı Elbise:

Bu elbise için söylemek istediğimiz çok şeyimiz var. Fakat sizi sıkmakta istemeyiz. Belindeki kuşakların zarifliği, kolunun orantılı bolluğu ve seçmekte zorlandığınız renk skalasıyla bu elbise dolabınızın en sevdiği parçası olabilir. Defalarca yenilenen stoklarıyla bu elbise çok sevildi bizden söylemesi.

Bluz & Pantolon Etek:

Bu ikili sizi her yere götürebilir. Olmayan özel günlerin özlemini bile yaşatabilir. Sadece özel günlere değil aslında resmi günlere de oldukça güzel uyum sağlayacak bu ikiliye bir şans vermenizi öneririz. Belinizi saran lastiğiyle zarif bir bluz ve bu sezon dolaplara geri dönen pantolon eteğin salaş formu bir araya gelerek oldukça şık ve zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.