Kurtarma Timi

Kurtarma Timi

19 Haziran 2020

KURTARMA TİMİ

Gardırobunuza eklediğiniz her yeni parça için içinizi kaplayan duygu mutluluk yerine suçluluk ya da çok sayıda soru işareti ise aldığınız parçaları ve tarzınızı gözden geçirme zamanı gelmiş demektir. İhtiyaçlarınız ve tercihleriniz konusunda küçük değişimlere hazırsan başlayalım.

Gardırobunuz çok dolu fakat hala ne giyeceğim sorusu her seferinde zihninizde yankılanıyorsa kurtarıcı ve zamansız parçalara ağırlık vermeye başlamalısınız. Bu noktada yeni koleksiyonumuzdan size önerebileceğimiz bir çok parça var.

Öncelikle kurtarıcı parçalar nelerdir dersen bu pantolon, gömlek, tunik, trençkot, ceket veya elbise olabilir. Her seçenekten mutlaka bir kurtarıcı parçanın olması kombin yapmanı hem kolaylaştıracak hem de ‘ne giyeceğim?’ sorusunu engelleyecektir. Özellikle bu parçalar arasında renk ve kumaş uyumu varsa işler sizin için daha da kolaylaşa bilir.

ÖZEL GÜNÜ KURTARAN ELBİSELER

Her kadının dolabında özel günleri kurtaran bir elbisesi mutlaka olmalı. Mevra.com.tr olarak Kurtarma timi koleksiyonunuza yepyeni özel günlerde rahatça kullanabileceğiniz hem kumaş hem kalıp hem de model itibariyle içinde sizi rahat ve serbest hissettirecek aynı zanda günün yıldızı yapacak uzun elbiseleri incelemeye başlayabilirsiniz.

GÜNLÜK ELBİSELER

Sıcak ayların vazgeçilmezi uçuş uçuş, terletmeyen, rengarenk elbiseler! Biz mevra.com.tr olarak elbiselerde kullandığımız yüksek pamuk oranlı kumaşlarla cildinize nefes aldırarak hem kullanım rahatlığını hem de kullanım ömrünü arttırmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda modelleri alışıla gelmişin dışına çıkararak gözleri üzerinize çekiyoruz. Yani evden çıkarken ‘ne giyeceğim?’ soruna cevap olacak harika ürünler hazırladık diyebiliriz. Hem BASIC, minimal bir görünüm elde edeceğiniz hem de her zaman her yerde kullanabileceğiniz elbiseleri Sizin için özenle hazırlamış olduğumuz yaz koleksiyonunda bir araya getirdik. Hemen incelemeye başlayabilirsin.

 

TUNİKLER

Hepimizin Dolabında belki de en fazla bulunan ürün tuniklerdir. Kurtarıcı mutlaka bir ya da iki tuniğin olmalı. Tunik tutkunuysan Mevra.com.tr de  size harika önerilerimiz var.

%100 Tencel kumaş kullandığımız kırmızı, pudra ve mavi tuniğimizin rahatlığı diğer tunikleri unutturabilir. Sıcak aylar için dolabınızda bu tuniğe yer açmanızı öneririz.

Biyeli tunikler: Yepyeni yaz sezonu için hazırlamış olduğumuz  Biye detaylı  tuniklerimizi  kot pantolonlarla, bol paçalarla yada kumaş uyumu sağlayan pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

 

Poplin tunikler: poplin ve tunik ayrılmaz ikilidir. Poplin serinliği ve rahatlığından aldığımız ilhamla hazırladığımız farklı Biyeli Poplin tunikleri hem çizgili hem düz beyaz seçeneğiyle zevkine göre tercih ederek farklı bir tasarımı dolabına taşıyabilirsin.

 

 

PANTOLONLAR

Pantolonsuz kombin mümkün değil.  Mevra.com.tr olarak dilediğin kalıpta pantolon bulman için çalışıyoruz. Bu sezon pantolon etekler ve ekstra topuklara kadar uzanan uzun pantolonları gardıroplara geri taşıdık. Ayrıca çok sevilen yüksek bel pantolonları da unutmayarak,  ince gabardin kumaş  kullandığımız mevsimlik trençkotlar ve yine aynı kumaşı detaylarında kullandığımız  sweatshirtler ile  kumaş kombinasyonu ve renk uyumu sayesinde kolayca kombinleyebileceğiniz şekilde ürettik. Sana en uygun pantolonu bulmak için acele et!

 

EŞOFMANLAR

Yeni moda tarz olma anlayışı artık eşofman, sweatshirt gibi rahat ve salaş parçalara kaydı. Alışıla gelmiş kapüşonlulardan ve eşofman altlarından sıkılmış olabilirsin. Bu modaya biraz farklı bir soluk getirecek eşofmanlar, sweatshirtler, ceketler günlük hayatta resmen hayatımızı kurtaran rahat parçaları sen diğerlerinden farklı kal diye mevra.com.tr’ye ekledik. Özellikle rahatından ödün vermeyip aynı zamanda cool-tarz bir görünüm yakalamak isteyenler için harika parçalar ürettik. Hem spor hem tarz eşofman altlarına eklediğimiz kumaş detayı sweatshirtlerimize de ekledik. Göz atmadan geçme çok seveceksin!

 

İlhamını yazın eğlenceli ve dinamik ruhundan alarak hazırladığımız koleksiyon hem kumaşı hem de rahat kalıplarıyla gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları olacağına inanıyoruz. Canlı, renkli, hafif ve rahat ürünler tercih ederek bu yaz hem tarz hem alışılmışın dışında olabilirsin.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.