229,00 TL
169,99 TL
260,00 TL
149,99 TL
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Elbise Modelleri

Konu moda olduğunda şık olmak isteyen tüm hanımların dikkatli olması kaçınılmazdır. Özellikle giyimde son modayı takip eden kadınların günümüzde fazlaca kullandığı giysiler elbise modelleridir. Elbiseler günlük hayatta özellikle son zamanlarda daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Nedeni elbiselerin rahat olması, hareketleri sınırlamaması ve kendiliğinden kombin oluşturmasıdır. Elbiseler, kadınlar için kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Giy- çık tarzında hayatı kolaylaştıran elbiseler her yaş kadın grubu tarafından tercih edilebilmektedir. Bu elbise modelleri arasından uzun elbise modelleri ön plana çıkmaktadır. Elbise kategorisinde mevcut ürünleri Mevra.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

Elbise Ve Genç Giyim

Elbiseler bayanlar için de oldukça önemlidir. Hem kişinin yaşayış tarzına uygun hem de şık duran uzun elbise modellerini bulmak oldukça kolaydır. Kişiler hem zamandan tasarruf etmek için hem de daha fazla ürün çeşitliliği istediği için internet siteleri gün geçtikçe değer kazanmaktadır. Toplumun büyük bir kısmının çalışıyor olması ve zamanın hepimiz için kısıtlı olması da buna etkendir. İster günlük yaşamda istenirse de özel davetlerde kullanılabilecek elbise modellerine www.mevra.com.tr adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzun Elbise Modelleri

Muhafazakar hanımların tercih ettiği elbise modelleri diğer elbise modellerinden farklılık göstermektedir. Özellikle kol ve bacak kısımlarının uzun olduğu elbiseler tercih edilmektedir. Şal ve ayakkabı ile rahat bir şekilde kombin yapılmasından dolayı etek tunik kombinlerinden daha fazla tercih edilmektedir. Kadınlar kendilerini daha zayıf gösteren elbiseleri ve daha şık duran modeldeki elbiseleri dolaplarında isterler. Bu nedenle özellikle bel bölgesi kemerli modeller daha çok rağbet görmektedir. Bacak boyunu uzun gösteren elbiseler kişinin boyunu daha uzun göstermektedir. Diz altı elbise modelleri salaş ve spor tarz seven, genç elbise modelleri arayan kitleye de hitap etmektedir.

Zayıf yapılı kişiler için ise birbirinden şık ve renk çeşitliliği ile pileli elbise modelleri mevcuttur. Bayanların artık rüküş olması Mevra. com. tr sayesinde imkânsız hale gelmektedir. Farklı tarzda model ve stiller binlerce kişiye hitap edebilmektedir. Günümüzde hem kapalı giyinmek hem de şık olmak renk uyumunu yakalanamadığında zordur. Bu nedenle hazır kombinler tercih edilerek stil sahibi olmanın yolu Mevra ile kolaylıkla bulunmaktadır.

Kadın giyim denildiğinde ilk akla gelen parçalar  elbise ve tuniklerdir. Günümüzde her ne kadar bayan giyim sektörü gelişmiş, farklı farklı şekillerde değişik birçok kıyafet türese de elbisenin yerini hiçbir kıyafet alamamıştır. Uzun elbiseler, şık giyimin tüm kurallarına uyum sağlayan bir parçadır. Bu nedenle hem sevilir hem de çok tercih edilir. Aynı zamanda uzun boylu görünmek isteyen hanımlar için de kaçınılmaz bir tercih olacaktır. Seçtiğiniz elbisenin kumaşı da, sizin boyunuzu uzun ya da kısa gösterebilir. Eğer kalın kumaşlardan yapılmış elbiseler tercih ederseniz, sizi daha kısa gösterecektir. Uzun görünmek için ise, keten ya da pamuklu kumaşlardan üretilmiş elbiseleri kullanarak doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Uzun yazlık elbise kullanılırken, vücut hatlarınızı belli etmemeli ve dümdüz, tabiri caizse kalas bir görünümden uzak tutmalıdır. Bu yüzden doğru bir elbise modeli seçmelisiniz. Gerekirse bir kemer kullanarak taşıdığınız  elbise modeline farklı bir hava katabilirsiniz. En iyi ve en ucuz elbise modellerini bulabileceğiniz, bayan giyim siteleri arasındaki en seçkin ve en güvenilir online alışveriş sitesi olan mevra.com.tr’ yi ziyaret ederek, arayıp da bulamadığınız uzun elbise modellerini bulabilirsiniz.

Salaş Elbise Tasarımları

Bayanlar için elbise günlük ya da özel gecelerde oldukça kolaylık sağlayarak şıklık elde etmeye imkan verir. Çünkü tek parça ile şık olan tasarımlardan geriye sadece kombinlemek kalır. Bayanlar bu tek parça tasarım elbiseleri mevsime göre doğru takı ve ayakkabılarla kombinleyerek güne iyi başlamaktan keyif alırlar.  Sizlere uygun fiyatlarla özel tasarımlara ait parçalara sunan Mevra.com.tr adresi üzerinden alışveriş yapmak hem kolay hem de oldukça avantajlı olmaktadır. Hiç bir yere gitmeden ve hiç deneme yapmadan bedeninize uygun ürünleri hızlıca web sitesi adresimizden seçebilir ve alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Elbiselerde Şık Tasarımlar

Bayanlar için tek parça uzun elbiseler kolay şıklığı yakalamak için favori giysi olsa da sezonun en gözde desenlerini ve renklerini seçmek önemlidir. Vintage tarz elbise modelleri ile şıklık yakalamak biraz zor olur. Mevra.com.tr adresinde yer alan bu vintage tarz elbiseler kendini güncelleme özelliğine sahip olmaktadır. Marka modayı takip ederek bayanlara en şık parçaları ve moda olan desenleri sunar. Yeterli görsele sahip bu tasarımlar detaylı olarak sitemizden incelenebilir. Beden ve renk seçeneği ile oldukça geniş bir kapasiteye sahip olan sistemde en uygun ölçüler seçilerek hatasız alışveriş yapmak mümkün olur. En özgün tasarımlar ve şık kombinler ile dolabınızı yenilemek için hemen Mevra.com.tr adresine girerek ürünleri inceleyebilirsiniz

Uygun fiyatlarla alışveriş

Mevra.com.tr adresi sizlere elbise seçimi için çok seçenek sağlarken, ödeme kolaylıklarını ve uygun fiyat avantajlarını da birlikte sunar. Bu sayede alışveriş sonrası bütçeden kazanç elde etmek mümkün olur. Burada yer alan tek parça elbiseler şık ve özel kumaşlar olduğu kadar da uygun fiyatlar ile satışa sunulur. Belli dönemlerde bazı ürünler olduğu fiyatında altına indirim avantajlarıyla satışa sunulur. Böylece siteye üye olan herkes bu indirimleri de yakından takip edebilir. Alışveriş sonrası sistem sizi ödeme sayfasına yönlendirir. Burada alıcı kendine en uygun ödeme seçeneğini tercih ederek alışverişini tamamlar. Belli ve en kısa iş günü içerisinde de sistem ürünü kargolayarak evinize teslimat sağlar. Ürün gerekli ambalajı ve faturası ile kapıda teslim edilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.