Tesettür Giyimde Yaz Modası
Tesettür Giyimde Yaz Modası
24 Ağustos 2017

Tesettür giyim, son zamanlarda birçok markanın öncülüğünü yaptığı bir sektör dalıdır. Bayanların sıklıkla tercih ettiği tesettür giyim sektörü her geçen gün çeşit yoğunluğunu artırmakta ve bayanların rahatlığı açısından yaz ve kış olarak mevsimsel sezonlara ayrılmaktadır. Yaz kreasyonlarında sıklıkla ince, pamuklu, ter tutmayan kumaşlar kullanılır iken kışın ise bu seçimlerin yerini kişiyi sıcak tutacak kumaşlar yer almaktadır.

Yaz Kreasyonları, İkili Takımlar

Son zamanlarda tesettür giyimde, vitrinleri, dergi kapaklarını, internet satış siteleri giriş fotoğraflarını süsleyen kıyafetlere bakıldığında bol bol çiçek desenli kumaşların kullanıldığı görülmektedir. Özellikle yaz aylarını temsil eden büyük çiçekler, cıvıl cıvıl renkler giyim dünyasında büyük bir değişimi gözler önüne sermektedir. Tek parça elbiselerin yanında takım halinde ikili kombinlere rastlamak da mümkün. Salaş kumaşların yoğun olduğu yaz modasında pliseli modellere ağırlık verilmiş durumda. Tek renk takımlarda kumaş bol pantolon ve dökümlü tunik modası hakim iken, uzun kalem etek üzerine etek ile aynı tonda bir gömlekle oluşturulmuş kombinler de mevcut.

Renk Renk Bone Eşarplar 

Eşarp dünyasında da farklılıkları görmek bir o kadar kolay. Alışa geldiğimiz eşarp ve şalların yerini fiyonklu, çiçekli, desenli ya da sade bone eşarplar almış durumdadır. Her zevke ve kıyafete hitap edecek tarzda üretilmiş olan boneler ile kıyafetlerinize farklılık katmak mümkün. Günlük yaşamda en sıradan giysileri bile baştan aşağı değiştiren bone eşarplar, abiye kıyafetlerin de kurtarıcı olmuş durumda. Tesettür giyimde yaz modası için tercih edebileceğiniz www.mevra.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.