219,99 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Etek 

Her hanımın güzel görünmek için uyguladığı yöntemler vardır. Makyaj ve şık giyim bunlardan en önemlileri olarak karşımıza çıkıyor. Genç yaşlı demeden her kadın güzel ve alımlı görünmek için hep bir arayış içinde. Herkes kendi zevkine göre etek, pantolon, kazak, gömlek bulup şık giyimin peşinden gitmeye çalışıyor. Günümüzde ise tekstil özellikle kadın giyim konusunda o kadar gelişti ve çeşitlendi ki,  yüzlerce renk ve desen arasından seçme yapma şansına sahibiz. Dar, geniş, kısa, uzun derken her ürünün bir alıcısı var. Muhafazakâr giyim ürünleri de bu anlamda çok çeşitlendi.

Neden Tesettürlü Kadınların Tercihi Mevra?

www.mevra.com.tr hem modern hem de muhafazakar giyim tarzıyla bütünleşmiş hanımların, isteklerine ve kendi yakıştırdıklarına göre giyim tarzlarına uygun yüzlerce seçenek bulabileceği alışveriş ve moda sitesidir. Abiyeden gömleğe, elbiseden eteğe, tunikten şala kadar çeşitli ürünlere Mevra' dan ulaşmak mümkün.

Tesettürlü Hanımların İlk Tercihi: Etek

Tesettürlü hanımların en sık kullandığı giyim ürünlerinden bir tanesi de etek. Birçok tesettürlü hanım şık bir görüntüye sahip olmak ve günlük işlerini rahatlıkla zorluk çekmeden yapabilmek için etekleri tercih ediyor. Uzun etekler bu avantajlardan dolayı aranan ürünler arasında yerini alıyor. Uzun etekler giyim kombini yapılırken önemli bir role sahiptir. Bu yüzden iyi kombin için doğru ve güzel tercihler yapmak önemli bir hale geliyor. Yeni sezonda ortaya çıkan çeşitleri takip etmek ve üzerimize yakışan kesimlerdeki modelleri tercih etmek önem kazanıyor. www.mevra.com.tr ise sizin için güncel, şık ve modern ürünleri ortaya çıkarıyor ve tercih yapmanızı önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Yeni sezon uzun eteklerde çizgili etekler dikkatimizi çekiyor. Çizgi, klasik eteklerin sıradan görüntüsünden sıkılanlar için daha modern bir yaklaşım sergilenmesini sağlayan önemli desenlerden biridir. Fakat tarzına, desen sıklığına çizgi yönü ve kalınlığına dikkat etmek hanımların şık olmak için göz önünde bulundurması gereken unsurlardandır. Klasik modeller ise her zaman kurtarıcıdır. Birçok düz renkli model çoğunlukla sade şıklığın tamamlayıcısı olur. Renk tercihini de yapılacak kombine göre belirlemek doğru olacaktır. Bu eteklerle birlikte tesettür gömlek doğru bir tercih olacaktır.

 Kadınların erkeklere oranla daha fazla giyinebileceği kıyafet çeşidi vardır. Erkekler, bir pantolon bir gömlek ile rahatça kombin yapabiliyorken kadınlar ise, pantolon, elbise, etek, gömlek ve birçoğu giysilerle boğuşarak kombin yaparlar. Hiç şüphesiz ki kadınların sokaklarda en çok giyindiği giysilerin başında tesettür etek geliyor. Siz kendinize hangi eteğin yakıştığını biliyor musunuz?

İş kadınları için; klasik tarz etekleri tercih edebilirler. Bunlar düz kesim olabildiği gibi pileli kesimler de olabilir. Masa başında çalışan kadınlar fazla hareket etmedikleri için doğal dokulu ve likralı kumaşlar tercih sebebi olabilir. Sürekli hareket halinde olanlar için ise, hem şıklık hem rahatlık için kloş bileklere kadar inen tesettür etek, valonlu çingene etekleri ve çan tarzı etekler oldukça uygun.

İnce belli kadınlar için; ince belli olmak şüphesiz her kadının hayali. Ancak kimi kadınların beli oldukça ince, basen kısımları bele oranla daha geniş olabiliyor. Bu durumda dar kesimler tercih edildiğinde orantılı bir görünüm ortaya çıkmayabiliyor. Çok ince belli, baseni daha geniş kadınlar basenden sonra çan tarzı inen etekleri tercih etmeli.

Tesettür etek tercih edildiği takdirde, renk, desen ve kumaş seçimi de oldukça önemli.  Kısa ve dar etekler için koyu renkler tercih edilebileceği gibi açık renk ve desenli kumaşlar da kullanılabilir. Uzun ve bol kesimli etekler için desenli, soft renkler olabildiği gibi canlı renkler de kullanılır. Uzun, düşük belli ve dar etekler için koyu renkler ve çizgili kumaşlar tercih edilebilir. Mevra ile aradığınız eteği bulmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tesettür Etek Modelleri

Giyimine ve şıklığına önem veren hanımların alışveriş sitesi olan Mevra.com.tr özellikle yaz ve kış aylarında rahat ve ferah olması sebebiyle eteklere çok önem vermektedir. Kıyafetler ile kombinasyonun kolay oluşu her ortama ve güne uyumlu oluşu ve sonradan da kullanılabilir oluşu eteklere olan ilgiyi daha çok artırmaktadır. Etekler bayanlar için çok önemli bir giysidir. Mesela boyu kısa bir insan tam bel bir etekle olduğundan daha uzun, kilolu birisi düz etekle daha zayıf görünebilmektedir. Etek modelleri pileli, dar, düz olarak tasarlanabilir. Uygun fiyat seçenekleri ve özel tasarımlarıyla da tesettür etek modelleri herkesin zevkine göre tasarlanmıştır.

Modanın Merkezi Mevra.com.tr

Mevra.com.tr tesettür giyim alışveriş sitesinde kadınların en çok severek giydiği etekler birbirinden farklı modelde, sezonun en trend renk ve desenleri ile sizleri bekliyor. Tesettürlü bayanlar için harika etek modelleri modellerini tasarlayıp üreten, tesettür giyiminin öncü markalarından biri olan Mevra.com.tr tesettür etek modelleri ile kapalı bayanların şimdiden dikkatini çekmeyi başardı. Her kapalı bayanın tarzına uygun tasarım harikası etek modelleriyle hem özel gecelerde hem de günlük giyimde bir numara olacaksınız. Ayrıca tesettür etek çeşitlerini gömlek ve tuniklerle kolaylıkla kombin yapabilirsiniz. Kış sezonun ve yaz sezonunun vazgeçilmez etek modellerini dilediğiniz şekilde kombin yapıp harika görünebilirsiniz.

Renkli Tesettür Etek Modelleri

Sezonun gözde rengini yansıtan pastel ton etek modellerinde modern bir tarz sergileyen Mevra.com.tr, tesettür etek koleksiyonunu yepyeni etek modelleriyle siz tesettürlü hanımların beğenisine sunulmuştur. Her çeşit model seçeneğinin bulunduğu bu tesettür giyim alışveriş sitesinde birçok etek tasarımını bir arada görebilirsiniz. Özellikle nakış işleme model etek sevenler için bu sezon nakış desenlerini tesettür etek modellerinde kullandığımızı belirtmek isteriz. Mevra.com.tr alışveriş sitesinde etek tasarımlarını sık sık görebilirsiniz. Özellikle her mevsime uygun etek modelleri yine bu sitede bulunmaktadır. Birbirinden farklı ve zarif etek modellerine uygun fiyatlarla Mevra.com.tr ile sahip olabilirsiniz. Tesettür giyim denince ilk akla gelen alışveriş sitesi Mevra.com.tr sitesi olup çeşit çeşit ürün seçenekleri bayanları beklemektedir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.