Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Başlık Modelleri

Davet denildiğinde tesettürlü hanımların ilk aklına gelen abiye elbiselerinin tamamlayıcısı olan başlık modelleri seçimi ve bu başlık modellerinin nasıl bağlanacağı oluyor. Bizde mevra.com.tr olarak siz tesettürlü hanımların kafa yormadan ve yorulmadan sahip olacağı tesettür başlık modelleri ile sizlerin beğenisini toplamayı bekliyor.

Tesettür abiye elbise seçimi kadar tesettür başlık modelleri seçimi de bir o kadar önemlidir. Öncelikle abiye elbise ile başlık modelinin dokularının uyumlu olması gerekir. Dokuları birbirine uyumlu olan abiye kombininiz sizi diğerlerinden farklı bir görüntüye bürünmenizi sağlayacaktır. Tesettür abiye modeliniz düz bir renkten oluşuyorsa ve elbisenin üzerinde desen yoksa tesettür başlık modelini desenli tercih ettiğiniz takdirde doğru bir kombin elde etmiş olursunuz. Düz renk tesettür abiye modellerinde geometrik başlık modeli ya da düz renk saten tesettür başlık modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Tabi ki bu seçimi yaparken renk uyumunu göz ardı edilemez bir durum olacaktır. Uyumlu olmayan zıt renkler kullanıldığında estetik olmayan bir görünüme sahip olurken insanların farklı bakışlarına da maruz kalabilirsiniz.

Mevra markasının tesettür başlık modelleri ile kuaförlerin kötü tesettür başlık bağlama şekillerinden kurtulabilirsiniz.  Çünkü bu tesettür başlık modelleri hiç zorlanmadan kendi yöntemlerinizi kullanarak bağlayabileceğiz türden aynı zamanda kuaförde bağlatacağınız modellerden daha şık ve estetik bir görünüme sahip. Eğer sizde özel davetlerin vazgeçilmez kıyafeti olan abiyelere en uygun tesettür başlık modelini mevra.com.tr’den satın alabilirsiniz.

Her geçen gün gelişen ve değişen moda akımları sayesinde, tesettür alanında da yeni ürünler vitrinleri doldurmaktadır. Düğün, nişan ya da iş toplantısı gibi organizasyonlarda giyim günlük giyimden farklıdır. Ortama uygun giyinmek önemli ve dikkat edilmesi gereken bir unsurdur, özel gecelere uygun tesettür giyim için kıyafet seçeneklerine Mevra.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Tesettür giyimde; gömlek, abiye, etek, tunik ve pantolon gibi giyim seçeneklerini tamamlamak için şal, türban ya da başlık uyumu da önemlidir.

Tesettür Giyimde Şal Seçimi

Kıyafet tercihlerinde şıklık ve uyum her zaman dikkat edilen noktalardan biridir. Tesettür başlık ve şal arıyorsanız Mevra.com.tr’de abiye kıyafet, spor kıyafet ya da günlük kıyafet seçiminize uygun modeller bulabilirsiniz. Sade bir elbise üzerine geometrik desenli, çiçekli ya da farklı desenlere sahip tesettür başlık ve şal ile kıyafeti hareketlendirmek ve renklendirmek mümkündür. Ayrıca; abiye kıyafetlerde artık hazır başlıklarla daha rahat ve şık olmak oldukça kolaydır. Bazı abiye başlık modellerinde işleme detayları da mevcuttur. Bahar aylarında moda haline gelmiş olan tek parça uzun elbise tasarımlarının üstüne düz renklerde şallarla kombin yapmak daha şık ve uyum içinde görülmeyi sağlayacaktır.

Bütçeyi Sarsmadan Şıklık Kazanmak

Şık olmak için çok büyük bütçeler ayırmak zorunda olmadan istenilen renk, şekil, desen ya da kumaş özelliklerine sahip giyinmek Mevra.com.tr ile artık çok daha kolay. Her geçen gün değişen modaya uygun şekilde tasarlanan yeni tesettür başlık ve şal çeşitleri ile farklı kombinler yapabilir ve bu kombinlere de en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Mevsime Göre Başlık Ve Şal Seçimi

Tesettür giyim  sektöründe de tasarımcılar tasarımlarını mevsimsel olarak değiştirmektedir. Her sezon farklı bir renk ya da kumaş trend olurken, doğru ve şık kombinler için başlık ve şalların uyumu önemlidir. Kış aylarında daha kalın ve koyu renkli başlık ya da şal tercih edilirken, yaz ve bahar aylarında ise; açık renkler ve çiçekli modeller hakimdir. Mevsimsel giyinmek şıklık kadar rahatlık için de dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Giyim hem rahat hem şık hem modaya uygun olursa güzeldir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.