İade ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM

İADE

İademi nasıl yapacağım?

Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde abiye elbiselerde aynı gün içerisinde, diğer tüm ürünlerde 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Ürün iade şartları nelerdir?

İade süremiz abiye elbiselerde 1 gün diğer tüm ürünlerde 7 gündür ve bu sürenin aşılmaması gerekmektedir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Dolayısıyla ürünün orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu,  "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.

Ürün iadesini nasıl gerçekleştiririm?

Satış faturasının arkasındaki iade ve değişim formunu eksiksiz olarak doldurunuz. 

İade ve değişim formu doldurulmuş faturayı ürün ile birlikte , Akdeniz mahallesi Mimar Kemalettin caddesi 1329 sokak No : 20/505 Aksaz İşhanı Çankaya Konak/İZMİR  adresine gönderiniz. Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde abiye elbiselerde aynı gün diğer tüm ürünlerde 7 iş günü içerisinde tarafımıza kargolayabilirsiniz. Dilerseniz anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo şubesi üzerinden karşı ödemeli olarak gönderim sağlayıp, 6 TL ödeme tarafınıza iade edilecek tutardan düşülerek iade işleminizi gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir. 

İadeniz öncelikle Mevra müşteri temsilcileri tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra 2-5 iş gününü içinde iadesi için onay verilecektir.

Kredi kartı ile verilen siparişlerde ödeme iadeleri ortalama sekiz (8) iş günü içerisinde gerçekleşmekte ve yapmış olduğunuz ödeme tutarı kredi kartınıza seçtiğiniz ödeme şekline göre yatırılmaktadır. Tarafımızdan ödeme iadesi yapılan işlemlerin güncel kredi kartı ekstrelerine yansıması banka prosedürlerine göre ortalama sekiz (8)  iş günü sürmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.