İade

İADE

Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Ürün iade şartları şunlardır;

İade süremiz 7 gündür ve bu sürenin aşılmaması gerekmektedir.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Dolayısıyla ürünün orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu,  "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.

 

İade işlemlerinizi şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz;

Ürün faturasının arkasındaki iade ve değişim formunu eksiksiz olarak doldurunuz. 

İade formu doldurulmuş faturayı ürün ile birlikte , Akdeniz mahallesi Mimar Kemalettin caddesi 1329 sokak No : 20/505 Aksaz İşhanı Çankaya Konak/İZMİR  adresine gönderiniz. Gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir.

İadeniz öncelikle Mevra müşteri temsilcileri tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra 2-5 iş gününü içinde iadesi için onay verilecektir.

Kredi kartı ile verilen siparişlerde ödeme iadeleri ortalama sekiz (8) iş günü içerisinde gerçekleşmekte ve yapmış olduğunuz ödeme tutarı kredi kartınıza seçtiğiniz ödeme şekline göre yatırılmaktadır. Tarafımızdan ödeme iadesi yapılan işlemlerin güncel kredi kartı ekstrelerine yansıması banka prosedürlerine göre ortalama sekiz (8)  iş günü sürmektedir.

Online Para İadesi

Ürününüz iade depomuza ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri tarafından incelenmektedir. İadesi kabul edilen ürünün bedeli bankanıza bağlı olarak 7 gün içerisinde ödeme şeklinize göre hesabınıza yatırılmaktadır. İadeniz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde olacaktır. Ödemenizi ''kredi kartı taksitli'' seçeneği ile yaptığınız takdirde ürün bedeli taksit adeti kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür; Mevra tarafından değil bankanız tarafından belirlenmiştir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlem bankalara göre değişmektedir ve ortalama 1-3 iş günü içinde ekstrelerinize yansır.  Satın aldığınız ürünü iade ettikten sonra kullanmış olduğunuz kupon kodları iade işlemi dolayısıyla hesabınıza geri yüklenilmemektedir.

Online iade teslimat adresi

Mevra Tekstil - Aydın GİDER

Akdeniz mahallesi Mimar Kemalettin caddesi 1329 sokak No : 20/505 Aksaz İşhanı Çankaya Konak/İZMİR

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.