150,00 TL
49,99 TL
75,00 TL
75,00 TL
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Tesettür başlık modelleri

Davet denildiğinde tesettürlü hanımların ilk aklına gelen abiye elbiselerinin tamamlayıcısı olan başlık modelleri seçimi ve bu başlık modellerinin nasıl bağlanacağı oluyor. Bizde mevra.com.tr olarak siz tesettürlü hanımların kafa yormadan ve yorulmadan sahip olacağı tesettür başlık modelleri ile sizlerin beğenisini toplamayı bekliyor.

Tesettür abiye elbise seçimi kadar tesettür başlık modelleri seçimi de bir o kadar önemlidir. Öncelikle abiye elbise ile başlık modelinin dokularının uyumlu olması gerekir. Dokuları birbirine uyumlu olan abiye kombininiz sizi diğerlerinden farklı bir görüntüye bürünmenizi sağlayacaktır. Tesettür abiye modeliniz düz bir renkten oluşuyorsa ve elbisenin üzerinde desen yoksa tesettür başlık modelini desenli tercih ettiğiniz takdirde doğru bir kombin elde etmiş olursunuz. Düz renk tesettür abiye modellerinde geometrik başlık modeli ya da düz renk saten tesettür başlık modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Tabi ki bu seçimi yaparken renk uyumunu göz ardı edilemez bir durum olacaktır. Uyumlu olmayan zıt renkler kullanıldığında estetik olmayan bir görünüme sahip olurken insanların farklı bakışlarına da maruz kalabilirsiniz.

Mevra markasının tesettür başlık modelleri ile kuaförlerin kötü tesettür başlık bağlama şekillerinden kurtulabilirsiniz.  Çünkü bu tesettür başlık modelleri hiç zorlanmadan kendi yöntemlerinizi kullanarak bağlayabileceğiz türden aynı zamanda kuaförde bağlatacağınız modellerden daha şık ve estetik bir görünüme sahip. Eğer sizde özel davetlerin vazgeçilmez kıyafeti olan abiyelere en uygun tesettür başlık modelini mevra.com.tr’den satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.